23. června, si 30 žáků 6.–9. tříd užilo za krásného počasí dopolední turnaj ve stolním tenisu na školním nádvoří. Všichni hráli s velkým nasazením, dodržovali zásady fair play a hlavně si společně užili spoustu zábavy. Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a sportovní výkony.
K. Křenková


