Návštěva hasičů 

V pondělí 22.6. jsme navštívili oderskou hasičskou zbrojnici. 2.A tímto děkuje panu Tomáši Holubčíkovi za připravený  program pro děti a zajímavé představení hasičské práce. 

Děti se mohly seznámit s hasičskou technikou, vybavením a pomůckami, které při své důležité práci hasiči používají. Přejeme hasičům mnoho úspěchů a bezpečných návratů z každého zásahu.

Mgr. L. Kopecká

Čtěte dále...