Dne 29. 4. proběhlo okrskové kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů na dopravním hřišti v Odrách. Soutěžící si poměřili své dovednosti v jízdě zručnosti, v testech první pomoci i ve znalostech dopravních předpisů. Naši žáci si vedli výborně – v obou kategoriích vybojovali 1. místo a zajistili si postup do okresního kola.
Ve čtvrtek 7. 5. se uskutečnilo okresní kolo této soutěže, ve kterém naši žáci dosáhli mimořádného úspěchu. V I. kategorii obsadili 1. místo a postoupili do krajského kola. Ve II. kategorii vybojovali krásné 2. místo a jen těsně jim unikl postup.
V I. kategorii školu skvěle reprezentovali Klárka Rychlíkovská, Amálka Demlová, Petr Chrástek a Jáchym Zavadil.
Ve II. kategorii soutěžili bratři Vojtěch a Štěpán Foldynovi, Vanesa Sychrová a Laura Frousová.
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím do krajského kola budeme držet palce. Velké poděkování patří také panu učiteli V. Floríkovi, který žáky na soutěž pečlivě připravuje.





