Výsledky okrskového kola recitační soutěže 2024

Ve čtvrtek 4. dubna 2024 se v prostorách Městského úřadu v Odrách konala přehlídka dětských recitátorů – sólistů. Také naši žáci se této soutěže zúčastnili a svým umístěním a oceněním příkladně reprezentovali naši školu.

V I. kategorii přednášeli Jan Pjaták z 2.A a Petr Chrástek ze 3.A, ve II. kategorii Michal Hůra ze 4.A  a Marian Milerský z 5.A, ve III. kategorii Karolína Křepelková z 6. A, ve IV.kategorii  Karolína Caithamelová z 8. B.

Do okresního kola postupují z 1. místa Petr Chrástek / 3.A/, Karolína Křepelková / 6.A / a Karolína Caithamelová / 8.B /. Jan Pjaták / 2.A / získal krásné 3. místo ve své kategorii.

Jsme potěšeni výsledky, kterých žáci dosáhli. Patří jim poděkování za přípravu, kterou soutěži věnovali. Poděkování patří také p. učitelkám za přípravu.

Recitátorům přejeme ať je jim poezie nebo umělecká próza nadále příjemným zážitkem i prostou obyčejnou lidskou radostí.

L.Valentovičová, D. Šindlerová, M. Sovová