Školní Akademie

Dne 31.5.2023 se uskutečnila ŠKOLNÍ AKADEMIE ZŠ Pohořská. Se svým programem se zde představili zástupci všech tříd. Celé vystoupení moderovali Jakub Hrabovský a Jan Čížek, žáci 9.A třídy. K zhlédnutí bylo 22 různorodých čísel, které si připravili žáci se svými učiteli. Téměř dvouhodinový program byl opravdu nabitý a těžko jej slovy popisovat. Všichni předvedli svá čísla s velkým nasazením. Vystoupení byla krásná a sklidila bouřlivý potlesk spolužáků při dopolední ,,generálce“ pro své spolužáky a také rodičů při odpoledním představení. Děkujeme rodičům za vysokou účast, atmosféru a příspěvek, díky kterému jsme mohli zaplatit ozvučení tělocvičny a zajistit tak kvalitní poslech. Díky patří také Danku Maleňákovi a Vašku Mikovi, kteří ozvučení tělocvičny zajišťovali, všem učitelům a dětem, kteří se podíleli na zdárném průběhu celé Akademie.

Ing. Šandová Renata

Poznámka pro rodiče: ke stáhnutí jsme fotografie nechali ve velkém množství, ať si můžete fota či videa stáhnout. Na konci školního roku jejich počet pro přehlednost výrazně snížíme.