Výlet 8.A do Ostravy

V pondělí 15.6. vyrazila třída 8.A na svůj školní výlet. Cílem byla Ostrava, ktetou jsme si nejdříve prohlédli z ptačí perspektivy z ochozu Nové radnice. Poté jsme se prošli po nábřeží Ostravice do centra, kde jsme se odvážné pustili do úkolů a výzev únikových her v The Chamber. Podařilo se nám vyváznout ze středověkého žaláře, objevit Wonderland, vyřešit záhadu domu duchů i uspět v roli detektivů ve stanoveném čase, takže jsme se mohli odměnit občerstvením a nákupy v centru Nová Karolína a plni dojmů se spokojeně vrátit domů.

Mgr. M. Piterková

Čtěte dále...