Pochvaly žákům 6. – 8. ročníku

V pátek 28. června ráno proběhlo předávání pochval žákům 6. – 8. ročníků. Ředitel školy Mgr. Jan Jursík ocenil vybrané žáky za jejich práci během uplynulého školního roku v oblasti sportu a vědomostních soutěží na základě doporučení třídních učitelů.

Slavnostní udílení pochval proběhlo v tělocvičně, kde se sešli žáci spolu se svými třídními učiteli. Každý oceněný žák si od pana ředitele převzal dárek a diplom.

Po slavnostní části se žáci vrátili do svých tříd, kde pokračovalo předávání vysvědčení a dalších pochval. Děkujeme všem žákům, kteří dělají svou práci pečlivě, reprezentují naši školu , jsou nápomocni svým spolužákům, pomáhají při školních aktivitách a dělají nezištně práci nad rámec svých povinností. Vážíme si toho a věříme, že jsou dobrým příkladem i ostatním spolužákům.

Ing. Renata Šandová