Miniházená v NJ – 3. místo

V úterý 21/5/2024 jsme se v Nové Jičíně zúčastnili posledního turnaje v rámci Školní ligy miniházené. Jednalo se celkově už o čtvrtý turnaj, jejichž výsledky se sčítaly v průběhu celého roku a na konci se družstva seřadila dle celkového skóre.

Celkem náš tým, hrající pod názvem Nakoplí koně, nastřádal 11 bodů (1x první místo, 1x třetí místo, 2x páté místo) a tímto jsme se v rámci Jantarové ligy umístili na děleném třetím místě z 5 školních družstev.

Výkony se zlepšovaly v průběhu celého roku, co naopak zůstalo neměnné, bylo nadšení ze hry a vzájemná podpora mezi hráči, od začátku až do konce.

Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří naši školu na turnajích reprezentovali, jednalo se o žáky tříd 4A a 4B.

Tento sport jsme si oblíbili a budeme v něm pokračovat i v dalších letech!!

Bc. Tomáš Dokoupil