ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Okresní kolo DSMC

V pátek 10. května se konalo na dopravním hřišti v Odrách okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů i za účasti dvou našich družstev. Za krásného počasí soutěžila čtyřčlenná družstva v jízdě zručnosti, zdravovědě, dopravních předpisech a jízdě po dopravním hřišti. V obou kategoriích jsme obsadili krásné druhé, ale bohužel nepostupové místo. I tak chci všechny reprezentanty pochválit za výborné výkony. Naši školu reprezentovali: V. Sychrová, L. Frousová, S. Chovanec, M. Foldyna, A. Hradílková, T. Levová, V. Foldyna a A. Krumpoch. Adam Krumpoch byl vyhlášen nejlepším jednotlivcem.

                                                                                                                          Mgr. Jan Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt