ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Okresní finále v minikopané

Ve čtvrtek 9. května jsme se zúčastnili na bíloveckém travnatém hřišti okresního finále v malé kopané. Po postupu z prvního kola jsme narazili na 4 další vítěze základních kol ze ZŠ Příbor, ZŠ Hodslavice, ZŠ Komenského 66, Nový Jičín a ZŠ Bílovec. V turnaji se hrálo systéme každý s každým a my jsme tentokrát tolik štěstí jako v první kole neměli. Nakonec jsme obsadili 5. místo. Chlapcům nelze upřít snahu a ochotu vzorně reprezentovat školu, ale to tentokrát na ostatní týmy nestačilo. I tak všem děkuji za odvedené výkony.

                                                                                                                                                   Mgr. Jan Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt