ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Junior NBA League ve Frýdku -Místku

Dalším sportem, který jsme si vyzkoušeli na závodní úrovni, je basketbal. Dne 3/5/24 se obě čtvrté třídy vydaly do Frýdku-Místku, kde poměřily síly v kvalifikaci .

I když se nám nepodařilo ani jednou zvítězit, byly každý vstřelený koš a každá povedená akce oslavovány s nefalšovanou radostí a nadšením. Po hlavě jsme se vrhali do soubojů o míč a snažili jsme se proklestit si cestu k soupeřově koši. Skórovali jsme v každém ze tří hraných utkání a za mohutného povzbuzování našich fanoušků jsme mohli hrdě vyrazit na cestu zpět domů.

Byť jsme nepostoupili do dalšího kola, byl to pro nás všechny další sportovní zážitek, kterého jsme se zúčastnili a který jsme si všichni společně užili.

Bc. Tomáš Dokoupil

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt