ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

1. místo starších a mladších žáků v Dopravní soutěži

2.5.2024 proběhla na dopravním hřišti v Odrách Dopravní soutěž mladých cyklistů. Účastnili se jí žáci pěti základních škol z Oder, Spálova, Jeseníku nad Odrou a Budišova nad Budišovkou. Soutěžily smíšené čtyřčlenné týmy se ve dvou kategoriích, mladších a starších žáků. Ty se utkaly celkem ve čtyřech disciplínách v teoretické části a praktické části. 

Rozhodčí hodnotili disciplíny přidělováním trestných bodů jednotlivcům. V konečném součtu naši žáci zvítězili v obou kategoriích a postupují z 1. místa do oblastního kola, které proběhne 10.5.2024.

Naši školu v první kategorii reprezentovali Laura Frousová, Vanessa Sychrová, Sebastian Chovanec a Marek Foldyna. V druhé kategorii nás reprezentovali Terezie Levová, Adéla Hradílková, Adam Krumpoch a Vojtěch Foldyna. 

Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy a držíme palce do dalšího kola.

Ing. Šandová Renata

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt