ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

1. místo a postup do okresního kola v minifotbalu

V pátek 3. května jsme na fotbalovém stadionu v Odrách spolupořádali se ZŠ Komenského turnaj v malé kopané starších chlapců. Turnaje se zúčastnilo 6 školních družstev z Oder, Fulneku, Starého Jičína, Studénky a Suchdolu n. O. Družstva byla rozdělena do dvou tříčlenných skupin, kde se hrálo každý s každým. Následovalo semifinále 1. a 2. mužstev ve skupině a pak zápasy o umístění. Dostali jsem se do finále, kde jsme se potkali se ZŠ Studénka. Zápas skončil 0 : 0, takže o všem musel rozhodnout penaltový rozstřel. V něm jsme byli úspěšnější a vyhráli 2 : 1. Jako vítězný tým jsme postoupili do okresního kola, které se koná v Bílovci. Naši školu reprezentovali: P. Bálint, D. Karika, M. Hrčiak, P. Vícha, M. Kuchařík, D. Král, V. Lišifka, J. Svoboda, M. Klezla, T. Axmann, M. Murín a V. Chovanec. Za vzornou reprezentaci všem chlapcům děkuji.

                                                                                                                                                    Mgr. J. Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt