ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Čarodějnický den

30. duben patřil již tradičně přípravě malých čarodějnic na večerní rejdění. Malí kouzelníci, kouzelnice, čarodějnice a čarodějové v nápaditých kostýmech poletovali po naší škole a poté se ti nejmenší (1. a 2. ročník) vydali po šipkách hledat poklad. Na stanovištích na ně čekaly zkušené čarodějnice z devátého ročníku a zkoušely děti z různých disciplín včetně letu na koštěti přes překážky, poznávání bylin, počítání či zapsání ingrediencí na kouzelný lektvar. I během další výuky se vše točilo kolem čarodějnic, pohádek a kouzlení. Den bez aktovek, ale zdaleka ne bez učení, se zkrátka vyvedl a vykouzlil úsměv na tvářích nás všech.

Mgr. Lenka Malá

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt