ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Štafetový běh v NJ

Poslední dubnový den se společný tým prvního stupně vydal na atletické závody do Nového Jičína. Zúčastnili jsme se okresního kola Štafetového poháru.

Na programu byly nejprve závody těch menších (2.-3. ročník), poté starších žáků (4.-5. ročník), na závěr se obě kategorie spojily dohromady.

Při rekordní účasti 14 škol jsme se neztratili, doběhli jsme všechna kola štafet a každým závodem jsme se zlepšovali, až jsme na závěr dosáhli malého vítězství – v posledním rozběhu jsme skončili na 2.místě.

Bylo to krásně strávené dopoledne, vyzkoušeli jsme si další zajímavý sport a odjeli se spoustou zážitků.

Naši školu reprezentovali: Abigail Bílá, Adam Masare, Tien Bao Nguyen, Artur Kutnik, Veronika Hohol, Max Brňáček, Amálie Demlová, Matěj Kop, Klára Rychlíkovská, Jaroslav Mrlína, Nela Krayzlová, Matyáš Kazimír, Tomáš Kuchařík, Vanesa Sychrová, Ella Zavadilová, Ondřej Tomšů.

Bc. Tomáš Dokoupil

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt