ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Zápis dětí do 1. třídy

23.4.2024 proběhl zápis dětí do budoucích 1. tříd. Většina dětí navštěvovala naši školičku pro předškoláčky a prostředí školy jim nebylo cizí. Na šikovné děti čekaly včeličky deváťačky, které doprovázely děti celým zápisem a pomohly jim překonat první ostýchavost. Děvčata devátých tříd a paní učitelky I. stupně se postaraly o plynulý, klidný a přívětivý průběh zápisu. Čas čekání si krátili rodiče drobným občerstvením. K letošnímu zápisu přišlo 33 dětí. O odklad školní docházky požádali čtyři zákonní zástupci dětí. Ostatní děti byly přijaty. Všem rodičům děkujeme za přízeň a těšíme se na děti, které usednou poprvé 2. září do školníh lavic.

Ing. Renata Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt