ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Miniházená

Cesta letošní sezónou miniházené měla zastávku znovu v Novém Jičíně, kam jsme dne 16/4/24 vyrazili bojovat o další body do celkového pořadí. Sehráli jsme 4 utkání, z nichž 2 byly vyrovnané až do konce a jen málo nás dělilo od vítězství, na které jsme bohužel nedosáhli. I tak si odvážíme jak zkušenosti do dalších zápasů a mnoho hezkých zážitků při společně stráveném čase a při sportu.

Tým Nakoplí koně startoval ve složení Nela Krayzlová, Klára Rychlíkovská, Marie Krumpochová, Dominik Škrabánek, Jaroslav Mrlína, Daniel Čagala, Marek Foldyna, Matyáš Kazimír, Vítězslav Juřica, Jiří Maleňák.

V květnu nás čeká závěrečný turnaj ligy miniházené, která nás všechny moc baví 🙂

Bc. Tomáš Dokoupil

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt