ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Školičky pro předškoláčky

V úterý 16.4.2024 proběhla poslední školička pro předškoláčky před ZÁPISEM do prvních tříd. Na všech pěti školičkách jsme se seznámili s 22 šikovnými , vnímavými a zvídavými dětmi. Paní učitelky se zaměřily na rozvoj jemné motoriky, prostorovou orientaci a koordinaci pohybu, zrakové vnímání, rozvoj řeči, vyjadřování, pamět. Děti se seznámily se školním prostředím , zahrály si různé didaktické hry, rozvíjely a zdokonalovaly si dovednosti, které jim usnadní nástup do školy.

O děti se odpoledne postaraly průběžně paní učitelky I. stupně L. Kopecká, M. Maleňáková, M. Sovová, L. Malá, D. Šindlerová, I. Zástěrová, M. Ručková, paní asistentky Z. Petříková, E. Poláchová a pan učitel T. Dokoupil.

Těšíme se na všechny příští týden v úterý 23. dubna 2024 při  prvním oficiálním vstupu budoucích školáčků do školy. Budeme vám k dispozici mezi 13:00 až 18:00 hodinou. Všem budoucím školáčkům přejeme úspěšný start.

Ing. Renata Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt