ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Sportovní a 3D dopoledne s budoucími šesťáky

Na pátek 22. 3. 2024 jsme pozvali školáky a jejich vyučující z okolních základních škol, aby s námi prožili sportovní a 3D dopoledne. Připravili jsme pro ně dva bloky. V tělocvičně jsme uspořádali turnaj ve vybíjené, na nějž navázal trénink florbalu pro začátečníky pod vedením školeného trenéra. Následovala robotická část dopoledne, kdy si žáci v počítačové učebně vyslechli informace i 3D tisku a pak si podle návodu vytiskli maličkosti na 3D tiskárnách. Celé dopoledne uběhlo velmi rychle, a protože se všichni opravdu moc snažili, odcházeli spokojení se svými výkony a plní dojmů. Akce se zúčastnili žáci 3 až 5 ročníků ze ZŠ a MŠ Mankovice, ZŠ a MŠ Vražné a ZŠ a MŠ Jakubčovice nad Odrou společně s páťáky naší školy.

Mgr. Jan Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt