ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Veselé zoubky

Naši prvňáčci se letos opět zapojili do preventivního programu společnosti dm drogerie markt Veselé zoubky.

Cílem programu je správná péče o zuby a prevence zubního kazu. Děti se seznámily s tím, jak zoubky vypadají, jak rostou, kolik jich mají,….  Po splnění několika úkolů na interaktivní tabuli jsme si promítli pohádku „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“,  připomněli si,  jak správně pečovat o zuby, co k tomu používat, kdy navštěvovat zubního lékaře atd.  Po správném vyplnění pracovního listu děti dostaly preventivní balíček, který obsahoval zubní pastu, kartáček na zuby, mezizubní kartáčky a samolepku, na kterou Hurvínek nakreslil správný postup čištění zoubků.

Mgr. Lenka Malá

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt