ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Turnaj v ping-pongu 

V pátek 9. února 2024 se na naší škole uskutečnil turnaj v ping-pongu. V letošním roce se turnaje zúčastnilo 10 žáků. Žáci měli možnost si změřit síly tak, že si zahrál každý s každým, což umožňovalo si vyzkoušet všechny úrovně protivníků a zahrát si opravdu dosyta. Všichni bojovali s velkým zaujetím. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. Na 1. místě se umístil Dominik Darda, 2. místo obsadil Robert Kuchta  a na 3. místě skončil Vašek Lišifka. Všichni bojovali s velkým zaujetím. Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Díky patří i pečlivým zapisovatelům výsledků.

Školní parlament

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt