ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Lyžařský kurz v Tošovicích

V týdnu od 5. do 9. února jsme uspořádali na naší škole tradiční „dojížděcí“ lyžařský kurz v Tošovicích. Tento kurz je zaměřen na začínající lyžaře 1. až 5. ročníků. Letošního kurzu se zúčastnilo 45 žáků. I přes značně nepříznivé povětrnostní podmínky se podařilo pracovníkům HEI parku udržet sjezdovky ve velmi dobrém stavu, za což jim patří náš dík. Žáci byli rozděleni podle lyžařské výkonnosti do 4 družstev. Všichni byli šikovní, ale největší radost jsme měli z úplných začátečníků. Ti zvládali základy lyžování tak dobře, že jsme si mohli dovolit je vzít už po 2 dnech na hlavní sjezdovku.

Všichni žáci absolvovali 5-ti denní kurz bez zranění, ale co bylo hlavní, všechny lyže moc bavily. A bavilo to i nás, instruktory. Tímto bych chtěl všem účastníkům poděkovat za pěkně prožitý, i když fyzicky značně náročný týden.

                                                                                                                                   Mgr. Jan  Jursík, vedoucí kurzu

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt