ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Proč se těšit do školy

Ve čtvrtek 1.2.2024 jsme uspořádali odpolední komentovanou prohlídku školy pro předškoláčky a jejich rodiče. Paní učitelky I.stupně ve svých třídách postupně seznámily všechny návštěvníky s metodami práce v hlavních vyučovaných předmětech. Rodiče si prohlédli pomůcky, děti si vyzkoušely připravené aktivity. Všichni se seznámili s programem Začít spolu, prošli se školou, podívali se na zvířátka, o které se ve škole staráme a také si nechali ukázat základy práce s roboty a třemi 3D tiskárnami v učebně informatiky. .

Doufáme, že jsme rodičům a dětem dostatečně ukázali práci v naší škole a uspokojivě odpověděli na dotazy. Děti vypadaly spokojeně a věříme, že se do školy skutečně těší. Společně se můžeme vidět i na Školičce pro předškoláčky, která začne od 19.3. každé úterý až do Zápisu do prvních tříd.

Všem děkujeme za návštěvu a paní učitelkám, panu učiteli a asistentkám za přípravu celého odpoledne.

R. Šandová

                                                                                              

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt