ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Měsíc leden u čtvrťáků a vítězství v miniházené v NJ

Povánoční, ale zároveň poslední měsíc před pololetním vysvědčením – aneb ve škole se pořád něco děje.

Během ledna jsme si poslechli přednášku o bezpečnosti na internetu, jak chránit sebe a své nejbližší na anonymních sociálních sítích, obecnou přednášku od člena MP Odry o šikaně, bezpečném pohybu ve městě a v dopravním provozu.

Nezahálíme ale ani ve sportu a pohybu – uspěli jsme na druhém turnaji v miniházené, kdy se nám podařilo porazit všechny další účastníky, vyhrát 4 zápasy a umístit se na 1. místě. Družstvo Nakoplí koně tentokrát ve složení Nela Krayzlová, Klára Rychlíkovská, Tomáš Kuchařík, Lukáš Maršálek, Vítězslav Juřica, Matyáš Kazimír, Marek Foldyna, Jiří Maleňák, Dominik Škrabánek, Šimon Skalka a Jaroslav Mrlína.

No, a za „odměnu“ za práci v celém prvním pololetí se ještě podíváme do Nového Jičína do muzea v Žerotínském zámku. Moc se těšíme!!!

Za třídy 4.A a 4.B

Bc. Tomáš Dokoupil

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt