ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

„CESTOU NECESTOU“ ZA MUZIKÁLEM MRAZÍK do Slezského divadla v Opavě

V opravdu „ruské zimě“, kdy se teploty pohybovaly 15 stupňů pod nulou, jsme jeli na objednaný pohádkový muzikál MRAZÍK. Žáci 6.A, 5.A  i  sedmáci byli z kouzelně zpracované pohádky nadšeni. Ocenili zejména postavu Nastěnky, ale i další postavy ,např. skvěle zahraný kocour a baba Jaga, se moc líbily. Překvapením pro žáky bylo, že zde roli zvířátek v lese hrály a zpívaly děti, které byly věkově stejně staré jako oni sami. Zaposlouchali jsme se do krásných písní známých ze stejnojmenné pohádky, které mistrně doprovázel vynikající orchestr. Nádherný zamilovaný duet Nastěnky a Ivánka krásně doplnil a uzavřel divadelní představení.

Po skončení divadla se někteří stihli vyfotit a popovídat si s herci, což žáky mile překvapilo a potěšilo. A tak plni dojmů jsme vpořádku za autentické třeskuté zimy dorazili zpět do školy.  Věřím, že o divadlo bude i nadále velký zájem!

                    Mgr. Lenka Pobočková

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt