ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Pozvánka na ples ZŠ Pohořská 20. 1. 2024

V sobotu 20. ledna 2024 pořádá Školní sportovní klub při ZŠ Pohořská  již  XXIII. společenský  ples pro rodiče a přátele školy. Začátek od 20:00.

Rádi vás uvítáme v tělocvičně naší školy.  Místenky si můžete zakoupit  ve škole u paní J. Hlavinkové osobně a zamluvit na tel. 556 730 239 nebo 739 071 042. Cena vstupenky je 300,- Kč. V ceně je zahrnuta studená večeře. Vstupenka je slosovatelná. Čas vám zpříjemní taneční vystoupení žáků ZUŠ pod vedením paní R. Fardové.

Ples je organizován pod záštitou školního sportovního klubu. Ten, mimo jiné, přispívá i na mimoškolní aktivity dětí, na které poputuje případný výtěžek z plesu. Ples je určen pouze osobám starším 18-ti let. Děkujeme za přízeň a budeme se na vás těšit.                                       Zaměstnanci  ZŠ Pohořská

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt