ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Deváté třídy na přehlídce SŠ Odry

V předvánočním čase jsme se na pozvání SŠ Odry vydali na jejich netradiční přehlídku, která přibližně během hodiny představila všechny obory vyučované na této škole. Měli jsme možnost obdivovat práci kadeřníků – krásné účesy plesové, punk, vánoční i pohádkové. Deváťáky zaujaly zejména masáže, kdy u havajské masáže téměř nedýchali a nadšeně sledovali masérky v havajských kostýmech. Rovněž jsme měli možnost vidět různé možnosti prostírání vánočního stolu a  dozvěděli jsme se od kuchařů i zajímavosti ohledně vánočních pokrmů. Práci automechaniků jsme pak zhlédli ve videoukázce a žáci studující tento obor se nám přišli ukázat i v pánské módní přehlídce.

Myslím si, že přehlídka se žákům SŠ velice vydařila, mají náš obdiv za nácvik a velkou spoustou práce, která se za organizací takového akce vždy skrývá. Přeji všem žákům, jejich učitelům a mistrům, ať se jim v jejich oborech stále daří a ať i nadále platí rčení „zlaté české ruce“!

Za krásný prožitek děkuje L. Pobočková, M. Vlček a deváťáci.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt