ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Úspěšná Všechovická laťka 2023

Ve čtvrtek 21. prosince jsme se jako již tradičně zúčastnili závodů ve skoku vysokém – letos 30. ročníku Všechovické laťky. Letos jsme obsadili 3 kategorie, mladší žákyně a žáky a starší žáky. V kategorii mladších žákyň nás reprezentovaly Zuzka Štěpánková a Mia Maršálková. Obě skákaly velmi dobře a zaslouženě se dostaly do bojů o medaile. Nakonec byla šťastnější Zuzka, která získala 1. místo a Mia 2. místo. Obě překonaly laťku ve výšce 130 cm. V mladších žácích nás reprezentoval Robert Kuchta, který podal statečný výkon a 130 cm stačilo na 7. místo. V nejstarší kategorii chlapců nás reprezentoval Daniel Král. Od začátku závodu potvrzoval roli favorita, svou cestu za vítězstvím a krásným prvním místem zakončil na skočených 160 cm. Naše minivýprava opět výborně reprezentovala školu, všem za ni děkuji a gratuluji k výkonům.

                          Mgr. Jan  Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt