ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Sportovní den mládeže s TAJV v Odrách

V pondělí 6.11.2023 se uskutečnil 1. ročníknárodní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Odrách v tělocvičně ZŠ Pohořská pro nominované žáky místních základních škol. Sportovní akce TAJV v Odrách patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Krysáci“, který byl tvořen z členů Daniel Král, Zuzana Levová, Jonáš Chlevišťan, Sofie Rycková, Nikola Martinec, Nela Krayzlová, Jakub Řezníček a Matěj Kop. Finalisté postupového turnaje v Odrách získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Oder nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Odry a Moravskoslezský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Odrách byl zrealizován za podpory města Odry, Moravskoslezského kraje a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt