ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Sportovní trénink s olympionikem

V úterý 17. října se v naší škole konal Trénink s olympionikem – akce pro vylosovanou školu v projektu Sazka olympijský víceboj. Do slosování jsme se dostali díky zapojení žáků naší školy do tohoto projektu. Nás přijela navštívit a zasportovat si s našimi žáky dvojnásobná účastnice olympijských her a juniorská mistryně Evropy ve stolním tenisu Iveta Vacenovská. Spolu s ní přijela také naše dobrá známá Šárka Kašpárková s podpůrným týmem, který tvořil Petr Obdržálek, bývalý československý reprezentant v běhu na 110m překážek, fotograf Radek Míča a moderátor Pavel Dolejška. Na tuto mimořádnou událost jsme přizvali rovněž páťáky a čtvrťáky ze škol v Mankovicích, Vražném a Jakubčovicích. V první části si žáci při besedě s Ivetou poslechli zajímavosti z jejího sportovního života, vybraní žáci si s ní zahráli ping-pong. V druhé části si žáci vyzkoušeli s Ivetou sportovní trénink a se Šárkou se dozvěděli při teoretické části něco nového o olympijském hnutí. Děti byly akční, takže celé dopoledne doslova uletělo. Sportovní dopoledne se opravdu vydařilo.

                                                                                                                                                              Mgr.  Jan Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt