ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Kurz první pomoci

Ve středu ráno jsme se vydali na Střední školu Anežky České, kde nás čekala paní učitelka, vyučující zdravovědu se svými žákyněmi, abychom si společně zopakovali zásady první pomoci a také prakticky vyzkoušeli získané znalosti pod jejich odborným dohledem na figurínách nebo sami na sobě.

Naše teoretické znalosti byly výborné, vysloužili jsme si velkou pochvalu a diplom. Praktická část se nám líbila víc, i když se ukázalo, že některé úkony, např. masáž srdce, nezvládnou úplně všichni a dá pořádně zabrat.

I když jsme absolvovali podobný kurz už vloni, opakování je matkou moudrosti a zásady první pomoci je nutné si čas od času připomenout, abychom byli připraveni zachránit lidský život kdykoli a kdekoli.

Mgr. Irena Bláhová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt