ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Drakiáda

Ve čtvrtek 5.10.2023 proběhla na našem školním hřišti již tradiční drakiáda za účasti téměř 40 „dračích“ týmů složených z dětí, rodičů i prarodičů. Ti se po splnění úkolů na dračí stezce více či méně úspěšně snažili dostat svého draka do vzduchu. Přestože nám povětrnostní podmínky moc nepřály, povedlo se vybrat několik nejlépe létajících draků. Také jsme odměnili dva draky ručně vyrobené.

Za pomoc s uvízlými draky děkujeme panu Návratovi a za drobné dárky pro účastníky panu Pelcovi. Odměny jsme zajistili i díky grantu města Oder.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na příští rok. Vychovatelky ŠD

Více fotografií najdete v sekci školní družiny:https://sites.google.com/zsodrypohorska.cz/skolnidruzina/fotogalerie/draki%C3%A1da5-10-23

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt