ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Přespolní běh

V úterý 26. září jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Za krásného slunečného počasí jsme do závodů nasadili družstva do všech 4 kategorií. Družstvo mladších žákyň celý závod otevíralo a ve složení A. Hradílková, A. Ambrožová, A. Gockertová, Z. Štěpánková a M. Maršálková obsadilo 13. místo, kdy nejlepší jednotlivkyní byla A. Hradílková. Následovala kategorie mladších žáků. Naše družstvo utvořili D. Friedl, R. Kuchta, Š. Foldyna, M. Chuděj a P. Susík. Nejlepším naším závodníkem byl D. Friedl. Škoda, že se nepodařilo mít někoho dalšího v nejlepší dvacítce, protože výsledek ostatních členů družstva stačil na podprůměrné 13. místo. Družstvo starších žákyň ve složení A. Němcová, B. Švánová, A. Feglerová, Š. Rycková a M. Chovancová podalo nejlepší týmový výkon a obsadilo celkově velmi dobré 5. místo. Naší nejlepší běžkyní byla A. Němcová na 17. místě. V kategorii starších žáků reprezentovalo naši školu družstvo ve složení P. Vícha, A. Juráň, D. Karika a D. Pavelec. Kluci podali slušný výkon a obsadili 10. místo. Nejlepším členem družstva byl P. Vícha, který obsadil 7. místo. Všechny reprezentanty chci pochválit za výkony i vzorné chování.

                                                                                                                      Mgr. J. Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt