ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Adaptační výlet 6.A

Přechod z prvního na druhý stupeň ZŠ může být náročný. Abychom si ho zpříjemnili a usnadnili, lépe se adaptovali a seznámili se s novými spolužáky, třídní učitelkou a paní asistentkou, vyrazili jsme hned v prvním týdnu nového školního roku na společnou vycházku do Louček. Během cesty tam i zpět jsme si pěkně povídali a sdělovali zážitky z prázdnin, na hřišti v Loučkách jsme se občerstvili a pak už jsme se celé dopoledne věnovali nejrůznějším seznamovacím a stmelovacím aktivitám pod taktovkou naší školní psycholožky, paní Lenky Zemánkové Jarošové. V přestávkách jsme si stihli i zadovádět na dětském a sportovním hřišti. Čas nám rychle utekl a společně strávený čas jsme si pěkně užili.

za 6.A Mgr. Michala Piterková, třídní učitelka

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt