ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Turistický výlet 8.B se školní psycholožkou


Ve středu, 13. září jsme za krásného počasí podnikli výlet po Oderských vrších. Přesun z Oder do Vítkova byl po železnici a poté nás čekal osmikilometrový přesun po modré turistické značce přes Klokočov do Heřmánek. Úkolem bylo nejen zjištění svých fyzických sil, ale především orientace v terénu a procvičení zeměpisných znalostí. Díky školní psycholožce měli žáci zpestření ve formě dvou her s názvem „NASA“ a „ JAHODY A BANÁNY“. Ty měli přispět ke zlepšení komunikace a spolupráce mezi dětmi a prohloubení sebepoznání a vzájemných vztahů ve školním kolektivu. Podle usměvavých tváří dětí soudím, že se akce vydařila a přispěje k úspěšnému zvládnutí školního roku.
Mgr. I. Žárský, třídní učitel

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt