ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Den sociálních služeb a prevence

Začátek školního roku byl pro naše žáky 8. a 9. ročníků obohacen o skvělou akci. Ve středu 6. září jsme se zúčastnili „Dne sociálních služeb a prevence“. Žáci byli doslova vtaženi erudovanými odborníky do jednotlivých témat, k čemuž přispěly i výborně vybavené promostánky.
Děti, které stojí na prahu další etapy svého života, se mohly seznámit s fungováním státní správy, samosprávy, bezpečnostních a sociálních služeb. Zároveň dostaly odpovědi na důležité otázky: „Víte, s čím vším Vám na našem odboru umíme pomoci? Jaké sociální služby v Odrách máme? Jaká podpora existuje pro lidi se závislostmi nebo duševním onemocněním? Víte, jak fungují jednotlivé kompenzační pomůcky?“ A spoustu dalších.
Jménem našich žáků děkujeme městu Ody a všem organizacím, které se podílely na uspořádání této důležité a skvělé akce.
Mgr. L. Pobočková, Mgr. I. Žárský

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt