ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Informace k začátku školního roku 2023/24

Vážení rodiče a žáci,

blíží se konec prázdnin. Věříme, že jste si přes léto fyzicky i psychicky odpočinuli a načerpali energii do další práce.

Připomínáme, že v pondělí 4. září 2023 bude zahájen školní rok 2023/24. Začátek výuky je 7:50 hod. Předpokládaná délka výuky první den bude maximálně 4 vyučovací hodiny.

Od úterý 5. září bude probíhat plně výuka podle již připraveného rozvrhu, který žáci dostanou první den ve škole. Prosím, připomeňte dětem, ať si do školy vezmou přezůvky.

Školní jídelna bude s odběrem obědů počítat se všemi žáky, kteří na obědy chodili na konci školního roku, již od prvního dne tj. pondělí 4.9.2023. Pokud někdo z těchto dětí oběd nechce, je nutné si jej odhlásit telefonicky ve školní jídelně. Naopak, pokud vaše děti na obědy na konci školního roku nechodily, můžete jim oběd nahlásit stejným způsobem .

Systém elektronického odhlašování a přihlašování obědů není zatím k dispozici. Začne fungovat od prvního školního týdne a poté jej můžete plně využívat , jak jste byli zvyklí.

Touto cestou vás zároveň už teď zveme na třídní schůzky s třídními učiteli vašich dětí, kteří vám sdělí organizační záležitosti školního roku a zodpoví na vaše dotazy. Schůzka se uskuteční ve čtvrtek 7. září 2023 v 15.00 hodin. Budeme se těšit.

Další informace o organizaci školního roku najdete na našich webových  stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

Přejeme vám pěkný zbytek dnů prožitých s vašimi dětmi před nástupem do školy a hlavně zdraví.

R. Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt