ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Wazzup

 

je název soutěže anglických prezentací, které se tradičně na konci června naše škola účastní. Aktivní žáci, i přes období plné testů a zkoušení, věnují svůj čas vytvoření anglické prezentace na jedno ze čtyř témat, v rozsahu 3 – 4 minut, plné textu, obrázků a animací. Letos jsme zaslali celkem 6 prezentací a opět jsme OBHÁJILI 1. MÍSTO! Jak to tedy dopadlo?

  1. místo – Petra Kořenková, Zuzana Hrčiaková, 7.B
  2. místo – Greta Masare, 8.A Kyrylo Verbytskyi, 9.A

V kategorii žáků 1. stupně obsadila 3. místo – Sofie Rycková, 5.A.
Žáci obdrží diplom a anglický slovník dle vlastního výběru. Všem gratulujeme.
Mgr. Irena Bláhová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt