ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Výlet 9.A v The Chamber Ostrava

Ve středu 21.6. 2023 si žáci 9.A v rámci školního výletu zkusili, jaké to je být uvězněn v žaláři, domě duchů, či v doupěti mocného hackera, kde jediným způsobem jak utéct je sbírat nápovědy a řešit hádanky, to vše v rámci neúprosného časového limitu únikových her The Chamber Ostrava. I přes nejrůznější nástrahy a komplikace týmy dokázaly zachovat klidnou hlavu a všem se nakonec podařilo uniknout. Po únikové hře se celá třída vydala do nákupního centra Nová Karolina, kde si všichni doplnili energii u oběda a užili si rozchod. Z výletu si žáci odnesli spoustu příjemných vzpomínek. 

Za třídu 9.A Klára Mynaříková

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt