ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Úspěch v celostátním kole soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

V úterý 13.6.2023 po téměř roční přípravě, soutěží a postupů proběhlo celostátní finále soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR, které se konalo na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Z 22000 soutěžících ze 747 škol se mezi nejlepších 40 probojovaly naše dvě žačky. Za podpory rodičů Klárka Mynaříková vybojovala krásné 12. místo a Verča Žwaková se stala 4. nejlepším chemikem ČR, kterou od třetího místa dělil jediný bod. Kromě krásných cen si odvezly holky nezapomenutelné zážitky. Velká gratulace a poděkování děvčatům za výsledky a pečlivou, cílevědomou, pravidelnou celoroční přípravu a vzornou reprezentaci školy.

Ing. Renata Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt