ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

EKO Hubert Hukvaldy


Žáci praktických tříd se dne 2. června 2023 opět vydali v rámci projektu Blíž k dětem a rodičům III. do budovy nynějšího Hukvaldského biskupského environmentálního resortu, který v minulosti sloužil
jako objekt správců přilehlého arcibiskupského loveckého zámečku. Zde na nás čekaly fundované lektorky s programem „ Svět ptáků zpěváků“. Žáci se rozdělili do několika skupin, ve kterých plnili zadané praktické i teoretické úkoly – pozorovali stavbu ptačího pírka mikroskopem, podle obrázků vyhledávali známé lesní ptáky, s pomocí tabletů vyhledávali dostupné informace o jednotlivých druzích a poznávali hlasy ptáků. Na závěr vyráběli závěsné ptáčky z vlny a kartonu. Vyučování mimo školu se všem velmi líbilo a chtěli bychom poděkovat lektorkám za skvěle připravený program.
Mgr. Renata Dančáková, Mgr. Elen Chrobáková

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt