ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

5.A v Pevnosti poznání Olomouc

Žáci 5. třídy se v úterý 6.6.2023 vydali na celodenní školní výlet do Olomouce. Navštívili Pevnost poznání v Olomouci, kde mimo čtyři expozice měli možnost vidět i film o vesmíru v tamějším planetáriu. Po procházce centrem města se žáci vydali do Lanového centra PROUD v Olomouci. Nejprve zachránili recept na sérum doktora Kaliméra, tedy si zahráli hru, kterou pro ně nachystali instruktoři a následně žáci zdoláváli překážky ve výškách. Kdo nechtěl lézt, vydal se do zábavní zóny, kde na ně čekalo mnoho zábavných atrakcí. Dětem se výlet velmi líbil a odnáší si mnoho zážitků, a to nejen z pevnosti a lanového centra, ale i z cesty vlakem!

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt