ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Turnaj v ping-pongu 


 Během května se na naší škole uskutečnil turnaj v ping-pongu, hrálo se nejen o přestávkách, ale i odpoledne po skončení výuky. V letošním roce se turnaje zúčastnilo 16 žáků. Žáci měli možnost si změřit síly tak, že si zahrál každý s každým, což umožňovalo si vyzkoušet všechny úrovně protivníků a zahrát si opravdu dosyta. Všichni bojovali s velkým zaujetím. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. Turnaj skončil remízou a o první místo se podělili kluci ze 7. B – Tobias Axmann a Miroslav Murín, v závěsu za nimi se umístil Prokop Susík ze 6. A. Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Těšíme se na další školní rok.

Školní parlament

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt