ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Vítězství mladých florbalistek

Žákyně deváté a osmé třídy naší školy se 4.5.2023  zúčastnily okresního kola soutěže ve florbalu, která se konala ve sportovní hale v Odrách. Po vypjatých utkáních se základními školami okresu vyhrály a postoupily do krajského kola. Jejich radost netrvala dlouho. Přestože soutěž vyhrály, do krajského kola bohužel díky nedorozumění ze strany pořadatele soutěže postoupit nemohly. Pro děvčata to bylo velkým zklamáním. Věříme, že to jejich radost ze sportu nijak neovlivní. Tímto všem děvčatům děkuji za účast, bojovnost a vzornou reprezentaci školy.

Zleva: H. Králová, M. Ostašová, B. Valasová, A. Firouzi, A. Hrnčířová, R. Janošová, N. Pavelková, N. Kuchařová, L. Feglerová, V. Žwaková, A. Galčanová, Š. Rycková a A. Němcová

R. Šandová, A. Firouzi

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt