ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Oblastní a okrskové kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

I v letošním školním roce jsme se zúčastnili DSMC v obou kategoriích. V 1. kategorii nám postup do okresního kola bohužel o pár bodů unikl, ale i tak si družstvo ve složení Laura Frousová, Terezie Levová, Matyáš Chovanec a Vojta Foldyna zaslouží pochvalu za výkon.

V 2. kategorii jsme ani v jednom z proběhnuvších kol nenašli přemožitele a naši závodníci – Míša Nováková, Rozálie Janošová, Lukáš Pastorek a Adam Krumpoch (pro letošní rok nejlepší cyklista okresu Nový Jičín) – s přehledem postoupili do krajského kola, které se tradičně uskuteční 1. a 2. června ve Frenštátě pod Radhoštěm. Budeme držet palce!!!

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt