ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Projektový den v praktických třídách

I naše třídy se zúčastnily  projektového dne s odborníkem z praxe na téma první pomoc. Žáci se dozvěděli mnoho informací z oblasti poskytování první pomoci od odborníka paní Cermanové. Prakticky si vyzkoušeli ošetřování drobných poranění, naučili se stříhat a používat tzv. mašličky, používat a skládat trojcípý šátek. Nejzajímavější asi byla masáž srdce na figurínách, kde jsme zjistili, že to opravdu není jednoduché. Žákům se dopoledne velice líbilo a doufám, že si odnesli mnoho praktických informací pro život a v případě nutnosti budou schopni první pomoc v rámci svých možností poskytnout.

                                                                      Mgr. Renata Dančáková

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt