ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Zápis do I. třídy

25.4.2023 proběhl zápis dětí do budoucích 1. tříd. Většina dětí navštěvovala naši školičku pro předškoláčky a prostředí školy jim nebylo cizí. Na děti čekaly berušky deváťačky, které doprovázely děti celým zápisem a pomohly jim překonat první ostýchavost. Děvčata devátých tříd a paní učitelky I. stupně se postaraly o plynulý, klidný a přívětivý průběh zápisu. Čas čekání si krátili rodiče drobným občerstvením. K letošnímu zápisu přišlo 34 dětí. Osm zákonných zástupců požádalo o odklad školní docházky. Ostatní děti byly přijaty. Všem rodičům děkujeme za přízeň. Na děti, které poprvé usednou do školních lavic se těší paní učitelka Mgr. Lenka Malá.

                                                                                                                     Ing. Renata Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt