ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Soutěž EMQ

V březnu se žáci devátých ročníků v rámci občanské výchovy zúčastnili online soutěže ve finanční gramotnosti EUROPEAN MONEY QUIZ. Nejúspěšnějšími řešiteli byli v 9.A Daniel Leskovjan, Lukáš Pastorek a Rozálie Janošová, v 9.B Radim Šenk, Samuel Horňák a Kryštof Rozkopal. Každou třídu pak reprezentoval jeden dvoučlenný tým (za 9.A L. Pastorek + R. Janošová a za 9.B R. Šenk + K. Rozkopal) v národním kole, které proběhlo opět online, prostřednictvím platformy Kahoot!, dne 21.3.2023. Zde v konkurenci asi 150-ti týmů z celé republiky naši zástupci nedosáhli výraznějšího umístění, ale jejich účast v soutěži byla pro ně jistě přínosná a přinesla jim novou zkušenost. Já jim touto cestou děkuji za čas a úsilí, které soutěži věnovali.

Mgr. Michala Piterková

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt