ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Velikonoční vajíčko


Letos nám na školu bylo dovezeno z městského úřadu krásné dřevěné velikonoční vajíčko, které jsme si mohli vyzdobit dle naší fantazie. Nakonec zvítězil nápad tzv. vytvořit eko-vajíčko a využít barevné vršky od minerálek. Příprava byla celkem náročná. Nasbírané vršky se musely nejprve přetřídit podle barev, čehož se ujala 5. třída v pracovkách. Třída 8.A vršky čistě umyla a nakonec žáci 8.B (Petr Hájek, Viktorie Andělová, Anička Klezlová, Aneta Němcová) spolu s paní učitelkou Pobočkovou a Strempkovou navrhli a vytvořili výsledný design pečlivým a trpělivým lepením vršků.

Všem, kdo se na výzdobě vajíčka podíleli, děkuji. A pokud jej chcete vidět „naživo“, přijďte se podívat na náměstí.

Mgr. Lenka Pobočková

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt