ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Školička s předškoláčky 3

V úterý 28.3., symbolicky na Den učitelů, jsme se už potřetí setkali ve školičce pro předškoláčky s dalšími šikovnými dětmi. Dětí tentokrát bylo o něco méně, protože všude kolem nás řádí chřipky a nachlazení, které se nevyhýbají ani malým dětem. O děti se staraly paní učitelky Mgr. L. Malá a Mgr. M. Sovová. Děti střídaly aktivity související s jemnou motorikou, uvolňovacími cviky, koordinací pohybu a prostorovou orientací, rozvojem řeči a vyjadřováním se. Pokud se dětem ve školičce líbilo nebo chcete poznat práci dalších paní učitelek a prozkoumat prostředí školy, přijďte za námi opět v úterý 4. 4. 2023. Děti, které na školičce byly, rodič už přihlašovat nemusí. Těšíme se na vás v 15,00 hodin.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt